29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

16:00 28.01.2022

Засідання дев'ятнадцятої сесії Розівської селищної ради 8 скликання

28 січня 2022 року відбулось засідання  дев'ятнадцятої сесії Розівської селищної ради 8 скликання. Для участі у сесії зареєструвалось 19 депутатів, що дозволило Розівському селищному голові Світлані Нестеренко розпочати засідання. До порядку денного сесії було включено 177 питань, які раніше були розлянути на постійних комісіях селищної ради.

14:00 28.01.2022

РЕЙТИНГ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ГРОМАД

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

13:42 28.01.2022

Юридичний відділ Розівської селищної ради повідомляє:

Розівським районним судом Запорізької області 24.01.2022 року ухвалено вирок у справі  № 327/366/21  відносно ОСОБИ 1 та ОСОБИ 2 за обвинуваченням у вчинені злочину, скоєного на території Розівської селищної територіальної громади, передбаченого ч. 2 ст. 246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

08:47 28.01.2022

У ході підготовки до пленарного засідання 19 сесії 8 скликання Розівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

Провів засідання заступник голови постійної комісії - Ярослав Пенгрин. Присутніми були члени комісії: Іван Кротінов, Ігор Лосєв, Сергій Станський. На порядку денному було ряд важливих питань: про затвердження фінансового плану КНП "Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги", про затвердження змін до бюджетних призначень 2021 року, про приєднання до Європейської ініціативи «Угода Мерів щодо Клімату та Енергії», затвердження Стратегії екологічної безпеки та адаптації до зміни клімат Розівської селищної ради до 2030 року та Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Розівської селищної ради до 2030 року та інші.

18:00 27.01.2022

«Голокост – вічний урок людства»

Під такою назвою пройшов тематичний захід, присвячений дню пам’яті жертв Голокосту, на якому були присутні  працівники ЦКД, музею та центральної бібліотеки.

14:46 27.01.2022

27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.  Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

10:13 27.01.2022

Вітаємо з Днем народження!

Cьогодні, 26 січня, свій День народження святкує директор КНП «Розівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської селищної ради – ЯЛОВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.

09:00 26.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

14:37 25.01.2022