A A A K K K
для людей із порушенням зору
Розівська селищна рада (офіційний веб-сайт)
Запорізька область, Пологівський район

Головне управління Державної податкової служби у Запорізькій області

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» для пологівських, кам’янських та розівських платників

Днями у Пологівській ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». Спілкуючись з платниками по телефону начальник Пологівської ДПІ Володимир Михайлов  розповів про новації у сфері готівкового обігу для платників єдиного податку ІІ-ІІІ груп, згідно з якими з 1 січня 2022 року застосування реєстраторів розрахункових операцій стає обов’язковим для вказаної категорії підприємців, які проводять готівкові розрахунки.

11:42 23.02.2022

Фахівці Пологівської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області на постійній основі проводять тематичні тренінги з платниками податків, які потребують роз'яснень та практичної допомоги з тих чи інших податкових питань.

Найчастіше до податківців звертаються стосовно декларування доходів, одержаних у 2021 році. Під час тренінгів спеціалісти податкової служби повідомляють платників про нову форму річної податкової декларації про майновий стан та доходи за 2021 рік, при цьому зазначають, що подати її можна як у паперовому вигляді особисто або уповноваженою особою, так і через Електронний кабінет за допомогою електронного сервісу «Декларація про майновий стан і доходи» на офіційному вебпорталі ДПС. Термін подання декларації − до 01 травня 2022 року (граничний термін − 30.04.2022). Тим, хто ще не мав Електронного кабінету, фахівці допомагають його створити і детально пояснюють, як у ньому працювати.

15:17 16.02.2022

Від пологівських, кам’янських та розівських платників до місцевих бюджетів надійшло понад 37 мільйонів гривень

Протягом січня 2022 року пологівські, кам’янські та розівські платники податків сплатили до місцевих скарбниць 37,4 мільйона гривень, що на  1,6 мільйона  або 45 відсотків перевищує показник минулого року. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

11:01 09.02.2022

Пологівські податківці надали громадянам майже 8 тисяч адмінпослуг

Фахівці Центрів обслуговування платників Пологівської ДПІ за 2021 рік надали відвідувачам 7981  адміністративну послугу. Про це повідомив начальник Пологівської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області Володимир Михайлов. Найчастіше громадяни звертаються за видачею відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 4185. Також видано 2564 картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Крім того, зареєстровано 256 платників єдиного податку, видано 350 витягів з реєстру платників єдиного податку та здійснено реєстрацію 201 РРО та розрахункових книжок та 369 книг обліку розрахункових операцій, надано 56 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.

13:57 02.02.2022

Пологівські, кам’янські та розівські мешканці минулого року задекларували понад 90 мільйонів гривень доходів

У 2021 році пологівські, кам’янські та розівські мешканці подали 2954 декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік. Як повідомила начальниця Пологівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області Алла Годлевська, загальна сума отриманих ними доходів склала 90 мільйонів 197 тисяч гривень, до бюджетів сплачено 4,3 мільйона податку на доходи фізичних осіб та 472 тисячі гривень військового збору.

09:50 26.01.2022

Пологівські, кам’янські та розівські платники спрямували до держбюджету понад 350 мільйонів гривень

За 2021 рік пологівські, кам’янські та розівські платники податків спрямували до державної скарбниці 350 мільйона 304 тисячі гривень.  Лише у грудні 2021 року державний бюджет поповнено на 24 мільйона гривень. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй. Так, пологівські суб'єкти господарювання перерахували 218 мільйонів, кам’янські – 98 мільйонів, розівські – 34 мільйона.

09:13 19.01.2022

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ-ФІЗИЧНИХ ОСІБ!

З метою оперативного інформування суб’єктів господарювання-фізичних осіб щодо особливостей використання РРО у 2022 році, на наступному тижні планується проведення тематичного вебінару фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області. Для максимального охоплення усіх зацікавлених підприємців та надання вичерпних відповідей на запитання необхідно надати актуальні питання, які виникають у платників податків, громадських організацій, громад території обслуговування під час здійснення діяльності. Дату та час проведення вебінару буде повідомлено додатково. Питання надати До 14 січня 2022 року в довільній формі на  електронну адресу Пологівської ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області dpi0815@meta.ua

10:17 12.01.2022

Пологівські, кам’янські та розівські власники та користувачі земельних ділянок поповнили місцеві бюджети на 77 мільйонів гривень плати за землю

Протягом 2021 року власники та користувачі земельних ділянок, які перебувають на обліку в Пологівській ДПІ, перерахували до місцевих бюджетів 77 мільйонів гривень плати за землю. Як повідомила начальниця Пологівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй, значну частину надходжень сплатили юридичні особи – 59 мільйонів. Від фізичних осіб надійшло 18 мільйонів гривень плати за землю.

10:13 12.01.2022

Роз’яснення законодавства

Увага! У 2022 році сплата податків і зборів до Державного бюджету здійснюється на нові рахунки. Пологівська ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє, що з 01 січня 2022 року Державною казначейською службою України змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до Державного бюджету. Оновлені реквізити бюджетних рахунків розміщені на сайті ГУ ДПС у Запорізькій області у розділі «Бюджетні рахунки» (zp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/). Звертаємо увагу платників податків, що кошти, сплачені з 01.01.2022 на старі рахунки не будуть зараховуватись Казначейством, а повертатимуться платникам як нез’ясовані платежі.

10:37 05.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь