Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує

Фізична ідентифікація пенсіонерів: як пройти онлайн

Порядком встановлення особи отримувача пенсії передбачено, що пенсіонер може подати заяву на проходження фізичної ідентифікації у режимі відеоконференції. Це можна зробити через особистий кабінет на сайті Пенсійного фонду або зателефонувавши до контактного центру ПФУ.

11:59:11 22.02.2024

Послуги, які надаються ВПО органами Пенсійного фонду України

За наявності усіх необхідних документів внутрішньо переміщені особи можуть звернутись за вирішенням своїх пенсійних, страхових та соціальних питань до будь-якого сервісного центу Пенсійного фонду України, незалежно від свого місця реєстрації та проживання.

10:53:04 22.02.2024

Як змінився розмір пенсій з 1 січня 2024 року

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”  передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового  мінімуму та мінімальної заробітної плати.

10:54:02 30.01.2024

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які – через війну або з інших причин – виїхали за кордон та набули там пенсійного віку, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг  Пенсійного фонду України. Так само це можуть зробити і українці, що перебувають на Батьківщині, і вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто.

16:57:29 16.01.2024

Для надання додаткової підтримки на придбання твердого палива одержувачі житлових субсидій повинні надати згоду на збір, передачу та обробку персональних даних до 1 грудня 2023 року!

Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“).

11:05:48 28.11.2023

Чи може виплачуватися пенсія за довіреністю?

Пенсія може виплачуватися за довіреністю, порядок оформлення і строк дії якої визначаються законом. Виплата пенсії за довіреністю здійснюється протягом усього періоду дії довіреності за умови, що пенсіонер поновлює виплату пенсії за довіреністю через кожний рік дії такої довіреності, особисто подавши заяву про виплату пенсії до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України (стаття 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

11:02:57 06.11.2023