Публічна інформація

До уваги запитувачів!

Запит на інформацію до Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою,  телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

Електронна пошта:  rozovka_otg@ukr.net

усно: телефон (06162) 99 0 65, факс (06162) 97 2 52

письмово: 70300, Запорізька область, Пологівський район, смт.Розівка, вул. Каштанова, 14 (на конверті вказувати "Публічна інформація")

Місце надання форм запитів: кабінет №1, I поверх

Службове приміщення для роботи запитувачів з документами та їх копіями: приймальня селищної ради (кабінет № 21, ІІ поверх)

Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому виді

Форма для подання інформаційного запиту від об’єднань громадян в письмовому виді

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб в письмовому виді

ПОРЯДОК оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

15:58:14 05.05.2021

ПЕРЕЛІК відомостей, що містять публічну інформацію та підлягають оприлюдненню Розівською селищною радою

РОЗПОРЯДЖЕННЯ селищного голови від 30.01.2020 №15 «Про затвердження Переліку відомостей, що містять публічну інформацію та підлягають оприлюдненню Розівською селищною радою»

14:47:38 05.05.2021