Очищення влади

ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» - Коваленко Катерина Володимирівна

Розівська селищна рада повідомляє про завершення проведення передбаченої Законом України «Про очищення влади» перевірки достовірності відомостей щодо незастосування заборон, визначених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону, та її результати відносно посадової особи :

15:40:52 20.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» - Коваленко Катерина Володимирівна

Повідомляємо, що Розівською селищною радою Розівського району Запорізької області відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України «Про очищення влади» 10.08.2021 розпочато перевірку достовірності відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону, відносно посадової особи:

16:26:50 10.08.2021