ІНФОРМАЦІЯ про вакцинацію населення України

Інформація щодо можливості отримання БЕЗКОШТОВНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Пологівський медичний центр інформує про можливість жителів Пологівського району та всіх бажаючих, отримати перелік БЕЗКОШТОВНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ згідно ДЕКЛАРАЦІЇ ІЗ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ за договором з НСЗУ та наказом МОЗ України №504 від 19.03.2018

12:33:53 21.02.2024

В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ТИ ЯК?” ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙНИКІВ РЕГІОНУ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

В обласному центрі для представників ЗМІ та комунікаційних служб провели тренінг з першої психологічної допомоги та базових навичок стресостійкості в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

16:59:49 09.02.2024

ВАКЦИНОПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Про профілактику захворювання на вірус папіломи людини розповів генеральний директор Запорізького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар в Запорізькій області Тарас Тищенко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

08:01:35 09.02.2024

МОЗ: Для забезпечення імунопрофілактики дітей у 2024 році в Україну доставили 340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту

Поліомієліт — це небезпечне захворювання, яке спричиняє поліовірус. Він вражає нервову систему та може призвести до невиліковного паралічу та летальних випадків. Поліомієліт входить в 10 вакцинокерованих захворювань, щеплення проти яких внесені до Національного календаря профілактичних щеплень.

08:01:33 01.02.2024

МЕШКАНЦІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЮТЬ ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД ГРИПУ

Про штами вірусів, розповсюджених на території регіону, розповів генеральний директор Запорізького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар, Тарас Тищенко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

11:25:23 19.12.2023

Розпочав роботу Національний портал з імунізації

У квітні 2023 року розпочав роботу  Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

09:14:35 17.11.2023

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Розівської ТГ

Минуло вже два роки, як у світі було зареєстровано перші випадки гострої тяжкої коронавірусної інфекції. Протягом 2020 року серед жителів нашої громади було зареєстровано 160 випадків захворювання, з них 148 проліковано амбулаторно,  11 у стаціонарах і 1 хворий помер. В 2021 році зафіксовано дві хвилі захворювання на COVID-19, протягом яких зареєстровано 685 випадків захворювання, з них 598 проліковано амбулаторно,  76 у стаціонарах і 11 хворих, нажаль, померло. Особливо тяжкою на території Розівської ОТГ була третя хвиля, яка почалася з серпня 2021 року: захворіло – 424, госпіталізовано – 35, померло – 8.

16:03:09 18.01.2022

Бустерна доза вакцини для всіх бажаючих: що треба знати.

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

15:09:22 18.01.2022