Інформація для ВПО та громадян з ТОТ

Торік 9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб скористалися безоплатною вторинною правничою допомогою

Найбільше звернень до системи надання безоплатної правничої допомоги (БПД) було зареєстровано на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині. Про це йдеться на сайті системи БПД.

13:08:05 14.02.2024

ЯК ЗНАЙТИ ЖИТЛО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ-програма "Прихисток"

Українці, які вимушено евакуювалися чи евакуюються з прифронтових територій, тимчасово окуповних рф територій до більш безпечних регіонів України мають можливість скористатися соціальною програмою «Прихисток», реалізованою за угодою підписаною в грудні 2023 року між Мінреінтеграції та Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).        "Сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об'єднаними та підтримувати один одного," - засновниція соціальної ініціативи, сервісу "Прихисток" Галина Янченко. «Прихисток» — це найбільший соціальний сервіс пошуку безкоштовного житла для українських біженців і вимушено переміщених осіб в Україні та за кордоном.

11:51:56 08.02.2024

"ЩО ЗМІНИТЬСЯ У ВИПЛАТАХ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ У 2024 РОЦІ", - роз'яснення заступниці директора департаменту соціального захисту населення ЗОДА

Про зміни у наданні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення ЗОДА Катерини Кривошей на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

08:28:36 07.02.2024

Хто з переселенців зможе отримувати допомогу на проживання?

Всі внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня. Для цього не потрібно нікуди звертатись. Продовження виплати відбудеться автоматично.

11:24:45 05.02.2024