УВАГА, ВІДНОВЛЕНО ДЕКЛАРУВАННЯ !

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 р., яка триватиме до 31 січня 2024 р.

До відома - декларувати матеріальну допомогу, яку ви отримали від інших країн та міжнародних організацій через війну, не потрібно

До Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) звертаються сотні українців, які отримують грошову допомогу від України, міжнародних організацій або інших держав через війну.

08:00:45 27.10.2023