Новини служби зайнятості

Навчання на сапера за допомогою служби зайнятості

Президент України  Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень зазначив, що майже третина території країни – під небезпекою через міни та снаряди, які досі лежать у нашій землі. Тому професія сапера зараз стає все більш актуальною.

16:59:32 19.12.2023

Безплатний ваучер для навчання від держави, щоб опанувати нову професію!

🔊 Отримайте безплатний ваучер від держави, щоб опанувати нову професію.  1️⃣ Відправте заявку ➡️ bit.ly/voucher_education або зверніться до Державної служби зайнятості;   2️⃣ Оберіть професію чи спеціальність, яку б хотіли опанувати;   3️⃣ Оберіть заклад освіти;   4️⃣ Отримайте ваучер на майже 27 тисяч гривень;   5️⃣ Розпочинайте ваше навчання. Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher

08:04:12 27.09.2023

Надання послуг «пільговій» категорії громадян

Запорізькою обласною службою зайнятості забезпечується орієнтований на клієнта підхід під час  підбору підходящої роботи громадянам та персоналу на замовлення роботодавців.

08:48:04 09.02.2022

Для роботодавців діє програма з відшкодування витрат на сплату ЄСВ

Однією з активних програм служби зайнятості є надання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

13:26:29 04.02.2022

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Серед комплексу заходів, які перебувають у центрі уваги для забезпечення продуктивної зайнятості громадян, є організація професійного навчання, що є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу.

14:30:57 25.01.2022

До уваги роботодавців!

Нагадуємо, що до 01 лютого 2022 року роботодавцям - юридичним особам, необхідно звітувати про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування (ч.1 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення»). Відповідно до ч.2 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» передбачено, що підприємствам, установам, організаціям установлюється квота для працевлаштування осіб, неконкурентоспроможних на ринку праці і таких, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні: - при чисельності штатних працівників понад 20 осіб розмір її становить 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік; - при чисельності штатних працівників від 8 до 20 осіб розмір її становить не менше однієї особи в середньооблікової чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років (ст.26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

11:39:42 18.01.2022