Заклади освіти

Розівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Розівський опорний заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області   Адреса: вул. Центральна 34, смт. Розівка, Розівський район, Запорізька область, 70300, тел. (06162) 97-3-31

14:40:46 12.05.2021

Азовський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Азовський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області (Азовський  ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.) Адреса: вул. Центральна 25, селище Азов, Пологівський район, Запорізька область, 70330.

14:37:14 12.05.2021

Зорянський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області (Зорянський НВК)

14:34:19 12.05.2021

Новозлатопільский навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

14:32:44 12.05.2021

Солодководненський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

14:30:48 12.05.2021

Заклад дошкільної освіти Розівський ясла-садок «Сонечко»

Заклад дошкільної освіти Розівський ясла-садок «Сонечко» Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області.   Адреса: вул. Центральна 95, смт. Розівка, Пологівський район, Запорізька область, 70302.

14:27:46 12.05.2021

Заклад дошкільної освіти Вишнюватський садок «Веселка»

Заклад дошкільної освіти Вишнюватський садок «Веселка» Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області Адреса: 70331, Запорізька область, Пологівський район, село Вишнювате, вулиця Центральна будинок 16. Email:  vichny_zdo@ukr.net

14:25:30 12.05.2021