Пам'ятка населенню по оповіщенню

СИГНАЛИ ОПОВІЩЕННЯ ТА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ

Шановні мешканці Розівської селищної територіальної громади. З метою запобігання травмуванню чи загибелі людей внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, надаємо порядок оповіщення та порядок укриття в захисних спорудах. Одним із головних заходів захисту населення від надзвичайних ситуацій є своєчасне оповіщення про небезпеку, обстановку, що склалася, а також інформування про порядок і правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

15:20:41 18.02.2022

ПАМ'ЯТКА для мешканців про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також укриття в захисних спорудах та найпростіших укриттях

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

14:00:39 10.01.2022