Військовий обов'язок та військова служба

До уваги призовників та військовозобов'язаних

На вимогу Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України, які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України знімаються з військового обліку за місцем проживання згідно документів, які підтверджують виїзд призовників і військовозобов’язаних за кордон.

13:54:16 11.05.2021

Повідомлення

Законом  України  «Про  внесення  змін до ст.28  Закону  України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 22 липня 2014 року № 1604-VII підвищено вік перебування у запасі  до 60 років, вищому офіцерському складу - 65 років. Закон набув чинності 13 серпня 2014 року . Саме з цієї дати , особи, яких раніше було виключено з обліку за віком , знову набули статусу військовозобов’язаних. З цієї дати на них поширюється дія Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо проходження військової служби у запасі та ст.22 Закону  України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» , якою передбачено обов’язки громадян щодо мобілізації.

13:52:37 11.05.2021