Інформація для військовослужбовців/військовослужбовиць, ветеранів/ветеранок АТО/ООС,УБД, а також їх рідних

Як отримати інформацію з реєстру Національного інформаційного бюро

Отримати інформацію з реєстру військовополонених можна, подавши відповідну заявку до Національного інформаційного бюро(https://nib.gov.ua/). Для цього необхідно заповнити відповідну форму заяви, зі зразками яких можна ознайомитися за посиланням.

16:44:32 02.02.2024

Протезування всіх, хто потребує в Україні протезів, є безоплатним - радниця міністерки соціальної політики Олена Кульчицька

На забезпечення допоміжними засобами реабілітації цього року в Україні виділено понад 4,5 млрд гривень і немає потреби збирати гроші для тих, хто потребує протезування, запевняє радниця міністерки соціальної політики Олена Кульчицька.

08:25:25 24.01.2024

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

16:55:26 17.01.2024

Які послуги можуть отримати ветерани і ветеранки у сімейного лікаря?

У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам які послуги можна отримати у сімейного лікаря за Програмою медичних гарантій і які цивільні медичні заклади мають договір із НСЗУ. Таких лікарень наразі 2338 по всій країні, 349 з них – приватні.

13:02:58 08.01.2024

ДАЙДЖЕСТ КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ!

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

09:41:00 30.12.2023