Запобігання корупції

З 1 січня 2022 року стартувала щорічна кампанія декларування для суб’єктів, визначених Законом України «Про запобігання корупції»

Нагадуємо, що декларування 2022 року по поданню щорічних декларацій суб’єктами декларування зазначеними у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: депутатами місцевих рад, посадовими особами місцевого самоврядування, посадовими особами юридичних осіб публічного права, особами, які входять до складу конкурсних та дисциплінарних комісій, утворених відповідно до Закону України «Про державну службу», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших законів (крім іноземців – нерезидентів, які входять до складу таких комісій) тощо) та по поданню декларацій осіб, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах «а» і «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» триває з 01 січня 2022 року  по 31 березня 2022 року (включно).

13:14:32 18.01.2022

До уваги осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Розівської селищної територіальної громади!

Юридичний відділ Розівської селищної ради інформує, що відповідно до  пункту 5 частини першої статті 12, частини першої статті 45, статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» з  01.12.2021 року набрали чинності декілька Наказів Національного агентства з питань запобігання корупції, а саме:

16:13:53 28.12.2021

Повідомлення про корупцію

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області

08:55:12 11.05.2021