З 01 березня 2022 року , Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області припиняє свою діяльність.

Виконання функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01 березня 2022 року забезпечується Пологівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (обслуговує адміністративні території:  Більмацької селищної, Воздвижівської сільської, Воскресенської сільської, Гуляйпільської міської, Комиш-Зорянської селищної, Малинівської сільської, Малотокмачанської сільської, Молочанської міської, Оріхівської міської, Пологівської міської, Преображенської сільської, Розівської селищної, Смирновської сільської, Токмацької міської, Федорівської сільської територіальних громад).

16:02:49 22.02.2022

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

У зв'язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07. 2020 № 807-ІХ, постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, у складі якої буде 5 відділень замість 10 існуючих на сьогодні, а саме: Бердянське, Василівське, Запорізьке, Мелітопольське, та Пологівське.

09:37:42 18.02.2022

Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи. Однак, якщо працівник є сумісником, оформлення роботодавцем заяви-розрахунку за його електронним лікарняним має специфіку. Зокрема, внесення до заяви номеру е-лікарняного сумісника із врахуванням номеру його копії (крапка та цифра після неї) призведе до помилки – таку заяву буде автоматично відхилено.

18:16:42 14.02.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За січень 2022 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 440,7 тис. грн.

11:54:16 09.02.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд. грн. допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників. Сума нарахованих за е-лікарняними допомог від Фонду склала вже майже 5 мільярдів гривень. Дата фінансування допомоги за електронним лікарняним прямо залежить від дати подання за ним заяви-розрахунку роботодавцем – так само, як і за паперовим листком непрацездатності. Тож, аби слідкувати за станом фінансування он-лайн, потрібно знати точну дату подання заяви – працівники можуть дізнатись її безпосередньо в роботодавця, або у відділенні Фонду, де його зареєстровано. Контакти у розрізі регіонів (необхідно назвати свій ідентифікаційний код).

09:46:23 24.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн. разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн. медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

13:40:58 21.01.2022

За 2021 рік, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 7 342,161 тис. грн.

11:38:33 13.01.2022

Фінансування лікарняних і декретних допомог здійснюється Фондом без затримок

Сьогодні Фондом соціального страхування України було повністю погашено заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.    Так, 04.01.2022 на фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності Фонд направив 519,3 млн. грн.., декретних допомог –       115,5 млн. грн.., допомог на поховання – 1,3 млн. гривень.

09:28:24 12.01.2022

ОХОРОНА ПРАЦІ ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ. ВТОМА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ.

На дорогах України дедалі частіше  трапляються аварії за участю вантажних автомобілів, через перевтому водіїв за кермом. Зазвичай водії вантажних автомобілів, які залучаються до довготривалих перевезень вантажів або працівників, працюють постійно у напруженому режимі, подекуди понаднормово. Це призводить до перевтоми водіїв, яка при наявності несприятливих погодних умов часто стає причиною  порушень  ними правил дорожнього руху, що у свою чергу, призводить до настання дорожньо-транспортних пригод (ДТП) та до травматизму водіїв і пасажирів.

08:15:50 06.01.2022