Домашнє насильство

25 листопада 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

16:11:06 30.11.2023

Анонімне опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства” проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

09:01:39 20.11.2023

"Ми - проти насильства!"

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаціна кампанія "16 днів проти насильства", що збільшує розуміння та обізнанність про всі форми насильства та сприяє створенню соціального простору, вільного від насильства.

13:28:29 02.12.2021

ПРО РОБОТУ “ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ” З ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ

В Україні людина, яка стала жертвою або свідком домашнього насилля, насильства за ознакою статі або стосовно дітей, може повідомити про це, зателефонувавши до урядового кол-центру за номером 15-47.

15:32:33 18.05.2021