УВАГА! ВАКАНСІЇ!

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу

Розівська селищна рада  Пологівського району Запорізької області, відповідно до  статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за №930/19668, розпорядження селищного голови від 22.11.2021 №201 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Розівської селищної ради та її виконавчих органів» повідомляє про проведення  конкурсу (оголошує конкурс) на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури Розівської селищної ради.

16:55:41 24.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу

Розівська селищна рада  Пологівського району Запорізької області, відповідно до  статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за №930/19668, розпорядження селищного голови від 22.11.2021 №201 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Розівської селищної ради та її виконавчих органів» повідомляє про проведення  конкурсу (оголошує конкурс) на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою Розівської селищної ради.

16:45:01 12.01.2022