ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу

Дата: 12.01.2022 16:45

Фото без описуРозівська селищна рада  Пологівського району Запорізької області, відповідно до  статті 10 Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за №930/19668, розпорядження селищного голови від 22.11.2021 №201 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Розівської селищної ради та її виконавчих органів» повідомляє про проведення  конкурсу (оголошує конкурс) на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою Розівської селищної ради.

Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства та благоустрою

Основні кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної  комісії такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка  П-2 ДС з додатками;

3. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

4.Копія паспорта громадянина України (всі сторінки);

5.Копія реєстраційної картки платника податків;

6.Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту (диплом та додатки);

8.Копія документа, що засвідчує рівень володіння державною мовою.

9. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

10. Згода на збір та обробку персональних даних.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт. Розівка, вул. Каштанова, 14, Пологівський район, Запорізька область, 70302 (загальний відділ з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом загального відділу з питань організаційної роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету селищної ради за  тел. (06162) 99-0-65.

Прийом заяв до 10 лютого 2022 року включно.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Розівській селищній раді