ДІЯ: Державні послуги онлайн

Фото без описупосилання:https://diia.gov.ua/

єОселя: Видано перший кредит на купівлю приватного будинку

За програмою єОселя видано перший кредит на купівлю приватного будинку. Кредит взяла родина з Ужгорода, яка переїхала з ТОТ на Закарпаття після початку війни. Загалом вже 7 200 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою на 11 млрд грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

08:15:21 14.02.2024

Переможці програми «Власна справа» отримають 62 мільйони гривень на започаткування й розвиток бізнесу

За результатами першої у цьому році хвилі грантової програми «Власна справа» переможцями визнано 264 українців. Вони отримають 62 мільйони гривень на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

11:54:28 12.02.2024

Відтепер за програмою єОселя можна купувати приватні будинки і таунхауси*

Вступили в силу зміни до умов отримання пільгових іпотечних кредитів за програмою єОселя, завдяки чому позичальники вже можуть купувати не тільки квартири, а й житлові будинки або таунхауси.

13:15:00 01.02.2024