За програмою єРобота держава інвестувала у розвиток малого та середнього бізнесу 7 мільярдів гривень

Дата: 09.02.2024 10:59

Грантові кошти на започаткування або розширення власної справи вже отримали понад 13 тисяч українців, повідомляє Урядовий портал.

Загалом з початку запуску урядового проєкту єРобота у липні 2022 року було видано:

• 12 227 мікрогрантів на 2,9 мільярда гривень – за програмою «Власна справа»;

• 660 грантів на 3,3 мільярда гривень – на розвиток переробних підприємств;

• 157 грантів на 705 мільйонів гривень – на садівництво та розвиток тепличного господарства;

• 222 гранти на 90 мільйонів гривень – ветеранам та членам їхніх родин.

Нагадаємо, подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди без досвіду такої діяльності. Заяви подаються через портал Дія разом із бізнес-планом.

Обов’язковою умовою для отримання гранту є створення нових робочих місць – від 1-2 при наданні мікрогранту до кількох десятків при наданні грантів за іншими програмами. Грантові кошти повертаються державі у вигляді сплачених податків і зборів у процесі діяльності підприємства впродовж 3 років.

Більш детально тутhttps://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Пов'язані закони та накази: Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу»