Інформація для близьких та рідних військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС (учасників бойових дій)

Безкоштовна профтехосвіта для учасників бойових дій: в Україні запровадять експериментальний проект

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть самостійно обирати напрям та вид професійного навчання, а також заклади освіти з переліку, який буде розміщено на сайті Державного центру зайнятості.

08:12:15 24.09.2023

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ У РАЗІ ЗНИКНЕННЯ ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗАХИСНИКОМ?

Постійний зв’язок з військовослужбовцем – це те, що заспокоює його близьких та рідних. Але виникають ситуації, коли через об’єктивні причини зв’язок із бійцем втрачається. Тож куди звертатися родичам захисника у разі втрати з ним контакту, роз’яснюють у Міноборони України (далі МОУ).

13:10:55 22.09.2023