Голова громади

Голова Розівської територіальної громади

Нестеренко Світлана Анатоліївна

Народилася 10 лютого 1974 року. Після закінчення школи, вступила до Мелітопольського державного педагогічного інституту, отримала вищу освіту за спеціальністю: «Біологія та іноземна мова».

З 2011 року працювала у Кузнецівській сільській раді спеціалістом ІІ категорії – землевпорядником.

У 2014 році була прийнята на посаду інженера з охорони праці Комунального закладу «Розівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Розівської районної ради Запорізької області.

З 2018 року працювала в Розівській районній державній адміністрації Запорізької області на посаді головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлового-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту населення.

З 2015 року депутат Розівської районної ради, голова постійної депутатської комісії Розівської районної ради з питань бюджету, економічного розвитку, промислової політики управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства та підприємництва.

У 2019 році була обрана головою Розівської селищної об’єднаної територіальної громади.

З 2020 року обрана головою Розівської селищної територіальної громади.

Контактний телефон: (06162) 97-2-52, e-mail: rozovka_otg@ukr.net