Переможці програми «Власна справа» отримають 62 мільйони гривень на започаткування й розвиток бізнесу

Дата: 12.02.2024 11:54

За результатами першої у цьому році хвилі грантової програми «Власна справа» переможцями визнано 264 українців. Вони отримають 62 мільйони гривень на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед переможців – 64% жінок і 36% чоловіків. Найбільше грантоотримувачів із Рівненської, Одеської, Київської області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами, у яких працюватимуть переможці першої хвилі, є:

• оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів;

• тимчасове розміщення й організація харчування;

• переробна промисловість.

Загалом від початку дії програми в липні 2022 року визначено уже 13 700 переможців. Фінансова підтримка від держави становить 3,2 мільярда гривень.

Нагадаємо, за програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення.

Така змога є як у діючих підприємців, так і в людей без відповідного досвіду. Обов’язковою умовою для надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Подати заявку можна на порталі Дія.

За повідомленням сайту Урядовий портал