Інформація для військовослужбовців/військовослужбовиць, ветеранів/ветеранок АТО/ООС,УБД, а також їх рідних

В УКРАЇНІ З'ЯВИВСЯ САЙТ З ВАКАНСІЯМИ ДО ЗСУ

Платформа з працевлаштування та рекрутингова агенція Lobby X запустила окремий сайт із військовими вакансіями. Рекрутингова платформа, що допомагає військовим командирам знайти мотивованих людей у свої підрозділи, а охочим долучитись до Сил Оборони – обрати бажану посаду.

08:01:34 29.12.2023

Відповіді на часті запитання щодо отримання виплат державної грошової допомоги полоненими або їхніми сім’ями

При Мінреінтеграції функціонує Комісія з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України (надалі – Комісія).

14:20:52 26.12.2023

Стартував сервіс замовлення квитків для військових від Укрзалізниці

"Укрзалізниця" на своєму сайті запустила опцію замовлення квитків для військовослужбовців. Послуга впроваджується з огляду на потенційно високий попит на квитки у передноворічний період. Ще одна причина – висока потреба в придбанні квитків у день відправлення серед військових через термінові відрядження, поїздки на лікування.

16:58:38 21.12.2023

ЯК ВЕТЕРАНАМ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА: ХТО МАЄ ПРАВО, КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ, ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Майже 2000 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання власного житла за чотирма програмами Мінветеранів. Загалом до кінця цього року компенсацію отримають загалом близько 2500 осіб.

09:20:34 11.12.2023