Новини служби зайнятості

Незважаючи на короновірусні обмеження, ситуація на ринку праці показує сталу динаміку

За січень-серпень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 44,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,4% менше минулорічного показника.

13:00:27 08.09.2021

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

Напередодні початку навчального року фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професії до душі, визначення професійного життєвого шляху.

09:47:18 06.09.2021

Які бонуси може отримати роботодавець від співпраці зі службою зайнятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

13:33:09 27.08.2021

ПРЕС-РЕЛІЗ від 03.08.2021 року: Сучасні електронні сервіси служби зайнятості для вас

Сучасний світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. Сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

09:47:33 11.08.2021