Інформація для ВПО та громадян з ТОТ

Уряд розширив допомогу переселенцям

Відповідна постанова була ухвалена для того, щоб родини, які опинились у ризику бідності, могли активніше використовувати допомогу малозабезпеченим. Про це повідомляє Урядовий портал.

11:58:03 31.01.2024

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати стипендії для безкоштовного навчання на IT-курсах

Освітня онлайн-платформа Prometheus у партнерстві з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) пропонує 1000 стипендій на навчання у сфері IT для українців, що постраждали від війни. Про це повідомляється на сайті проєкту.

13:37:12 24.01.2024

Мінреінтеграції та міжнародна організація ACTED розпочинають нову програму з гуманітарної підтримки постраждалого від війни населення

Секретаріатом Кабміну зареєстровано проєкт міжнародної технічної допомоги «Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023-2024)».

11:55:24 24.01.2024

ВПО у цифрах: до користування доступний публічний дашборд

В Україні триває повномасштабна війна й кількість українців, які вимушені залишити свої домівки, на жаль, продовжує зростати. Важливо пам'ятати, що для отримання різноманітних соціальних послуг Уряд впроваджує прості та легкодоступні цифрові сервіси, а продовження виплат для ВПО здійснюється на підставі аналізу даних державних ІТ-систем. На базі аналогічних систем формуються аналітичні дані, що використовуються для збору, зберігання, обробки і поширення інформації. Минулого року Мінсоцполітики відкрило користувачам доступ до публічного дашборду  кількісних показників внутрішньопереміщених осіб.

16:15:19 23.01.2024

Внутрішні переселенці можуть подати заявку на грошову підтримку від ООН

За даними Мінреінтеграції (https://minre.gov.ua/2024/01/17/vnutrishni-pereselenczi-mozhut-podaty-zayavku-na-groshovu-pidtrymku-vid-oon/) - переселенці можуть отримати фінансову допомогу у розмірі 10 800 гривень від УВКБ ООН. Про це повідомляє Благодійний фонд «Право на захист».

14:01:25 18.01.2024

ПРОВОДЯТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ ДЕРЖАВНОЮ ДОПОМОГОЮ ВПО, ЄВГЕН МИРОНЕНКО.

Про надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та про перевірки недоброчесних отримувачів соціальних виплат розповів заступник голови ЗОДА Євген Мироненко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при облдержадміністрації.

18:05:05 13.01.2024