ПРОВОДЯТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ ДЕРЖАВНОЮ ДОПОМОГОЮ ВПО, ЄВГЕН МИРОНЕНКО.

Дата: 13.01.2024 18:05

Про надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та про перевірки недоброчесних отримувачів соціальних виплат розповів заступник голови ЗОДА Євген Мироненко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при облдержадміністрації.

Як зазначив заступник голови ОДА, ситуація щодо виїзду та переміщення населення стабілізувалася. В області обліковується близько 232 тисяч ВПО, з них близько 20 тисяч – внутрішньо переміщені особи в межах Запорізького району.

На думку посадовця, є певний ризик зловживання деякими громадянами гарантіями, які забезпечує держава для ВПО.

• Не зловживайте державною допомогою! Проводяться перевірки, і якщо виявляють такі випадки, будуть порушуватись питання про скасування відповідних виплат. Крім цього, таким особам будуть виставлені рахунки на повернення до державного бюджету раніше отриманих виплат. Допомогу мають отримувати лише ті, хто її насправді потребує - наголосив Євген Мироненко.

Медіацентр при облдержадміністраціїФото без опису