Інформація щодо можливості оздоровлення українських дітей в родинах Італії!

Дата: 25.01.2024 15:39

Шановні батьки нашої громади!!!!

Завдяки співпраці Запорізької обласної ради та італійського фонду “Puer” діти 7-11 років з родин, які потребують допомоги (малозабезпечені сім’ї, ВПО, діти, які втратили батька/маму на війні тощо) зможуть оздоровитися в Італії, проживаючи в родинах на повному пансіоні протягом одного-трьох місяців. Всі витрати на оформлення документів, транспорт та харчування бере на себе італійський фонд. Поїздки плануються по двом напрямкам:

1. “Пасхальна школа” (м. Турін), куди відправляються діти 3-4 класів. Діти будуть навчатися місяць в школі, де викладати їм будуть наші українські вчителі.

2. Відпочинок в італійських родинах для дітей віком 7-11 років, де діти за можливості зможуть виходити на онлайн навчання свого закладу освіти. Італійські родини будуть цілковито піклуватися про Ваших дітей, забезпечуючи їх всім необхідним включаючи відпочинок та екскурсії.

Шановні батьки, в разі зацікавленості в наданій інформації, до 30.01.2024 року ви маєте можливість звернутися до нашої громади за електронною адресою: rozaosvita@ukr.net та за телефоном: 0664763829, де отримаєте  відповіді на всі Ваші запитання.

Прохаємо віднестися до цього з відповідальністю, враховуючі, що раніше деякі батьки дітей, які були відібрані італійськими родинами, відмовилися відправляти своїх дітей на відпочинок, що дуже ускладнило роботу як працівників облради так і італійського фонду.

З повагою,   Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області.