Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує

Як записатися онлайн на прийом до територіального органу Пенсійного Фонду?

Якщо маєте необхідність проконсультуватися з питань, що стосуються призначення та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, і бажання відвідати орган Пенсійного фонду України, можете скористатися сервісом попереднього онлайн-запису на прийом.

08:09:26 22.09.2023

З 1 березня підвищаться пенсії запорізьких пенсіонерів у зв’язку з проведенням індексації

Автоматичну індексацію пенсій згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за новим принципом впроваджено ще у жовтні 2017 року. У Законі передбачено, що індексація здійснюватиметься щороку починаючи з 2019-го (частина друга статті 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»), після прийняття постанови Кабінету Міністрів.

12:55:58 23.02.2022

Сплата єдиного соціального внеску – запорука майбутньої пенсії

Починаючи з 2022 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 29 років, а з 2028 не менше 35 років. Страховий стаж зараховується лише за умови сплати страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

08:40:24 28.01.2022

Майбутня пенсія залежить від розміру сплаченого єдиного соціального внеску

Сьогодні кожен працюючий особисто за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) має можливість одержати інформацію щодо нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків та страхового стажу.

08:52:30 04.01.2022

Впровадження е-лікарняних (запитання-відповіді)

Що таке електронний лікарняний? Е-лікарняний - електронний документ, що формується в Електронному реєстрі листків непрацездатності Пенсійного фонду України, засвідчує факт тимчасової непрацездатності особи та є підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

17:14:14 04.11.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує

З 1 жовтня 2021 року на виконання п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області проведено перерахунок пенсії особам, яким виповнилося 75 років.

16:25:03 12.10.2021