Правила поведінки в зоні бойових дій

Пам’ятайте, що в критичниий момент необхідно бути зібраними і сфокусованими, не реагувати на можливі провокації. Від цього залежить ваша безпека.

12:20 25.02.2022

До уваги мешканців!

В приміщенні їдальні Дослідної станції у вільному продажі молоко – 10 грн. за літр (при собі мати власну тару), реалізація щодня, без вихідних, з 08:00 до 12:00.

09:21 25.02.2022

ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ  ГРОМАДИ! Залишайтеся вдома!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Залишайтеся вдома!

У разі початку обстрілів,  при наявності власних підвалів, варто негайно спуститися туди. Якщо обстріл застав вас на вулиці доводимо до вашого відома інформацію про місця укриття в смт. Розівка:

12:57 24.02.2022

Шановні мешканці Розівської селищної територіальної громади!

У зв’язку з введенням на території нашої країни військового стану та початком нової військової операції проти нашої держави з боку Росії закликаємо вас зберігати спокій. Так, сьогодні вранці розпочалися удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах країни, атаковані прикордонні підрозділи, загострилася ситуації на Донбасі. Збройні сили України, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. Цивільним громадянам селищної ради варто залишатися вдома. Попередьте своїх близьких про те, що відбувається. У доступному місці варто тримати тривожну валізу на випадок організованої евакуації населення. Покладіть в неї лише все необхідне: документи, запас питної води, медикаменти, гроші, мінімальний набір одягу, предмети гігієни та продукти харчування.

09:58 24.02.2022

УВАГА! СЕСІЯ!

Розпорядження селищного голови від 23.02.2022 №24 "Про скликання двадцять першої сесії Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області восьомого скликання"

17:00 23.02.2022

Щодо відновлення водопостачання

Розівський ЕЦВ КП «Облводоканал» ЗОР завершив аварійно-відновлювальні роботи  на магістральному водогоні МВ-1. Розпочато наповнення водогону водою.

16:51 23.02.2022