УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА  ГОДИНА!

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!

Увага!  З 19:00 до 06:00 на території Розівської громади оголошується КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА! Будь-які переміщення повністю ЗАБОРОНЯЮТЬСЯ!

17:39 27.02.2022

До уваги громадян!

У світлі подій, пов’язаних з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової  і мобілізаційної готовності Збройних сил України та військових формувань в Україні, оголошена загальна мобілізація. Шановні жителі Розівської громади! З метою вступу до лав Збройних сил України та територіальної оборони звертайтеся в центр комплектування (колишній військомат), що розташований в смт Кам’янка, пров. Соборний 9, в громаду або до старост –  для координації або доставки до пункту збору.

09:47 26.02.2022

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 26 лютого, свій  День народження святкує начальник Фінансового відділу Розівської  селищної ради - ДЕМЧЕНКО ТЕТЯНА ФІЛЯРІЇВНА

09:00 26.02.2022

До уваги!

Розівчани, будьте свідомими і відповідальними - не повідомляйте про пересування української техніки.

18:06 25.02.2022

Шановні мешканці смт Розівки!

Шановні мешканці смт Розівка, щойно була проведена перевірка роботи системи оповіщення. Зберігайте спокій.

15:36 25.02.2022

Увага! Шановні мешканці!

Наразі діє військовий стан, тому достовірною інформацією володіють лише військові, які забезпечують наш захист. Зараз є багато фейків, перевіряйте інформацію на офіційних сайтах. Завдання селищної ради є забезпечення життєдіяльності громади. Працюємо в штатному режимі. Довіряємо нашим військовим! Залишайтесь вдома!

14:30 25.02.2022

Мешканці Розівської громади!

Звертаємось до вас з проханням не панікувати! Інформація щодо повітряної тривоги перевірена. На даний час загрози немає.

12:57 25.02.2022