З полону звільнили ще 207 оборонців України!

Сьогодні за дорученням Президента України Володимира Зеленського та спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції й інших відомств відбувся 50-й обмін військовополоненими з початку повномасштабного вторгнення рф. Таким чином додому повертаються ще 207 захисників України.

15:33 31.01.2024

Уряд розширив допомогу переселенцям

Відповідна постанова була ухвалена для того, щоб родини, які опинились у ризику бідності, могли активніше використовувати допомогу малозабезпеченим. Про це повідомляє Урядовий портал.

11:58 31.01.2024

Як змінився розмір пенсій з 1 січня 2024 року

Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”  передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового  мінімуму та мінімальної заробітної плати.

10:54 30.01.2024

Тепер сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоров'я.

На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.

16:58 29.01.2024

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні в Україні вшановують 106-ту річницю пам’яті Героїв Крут 29 січня 2024 р. (відповідно до Указу Президента України від 15.01.2007 р. №15/07 «Про вшанування пам’яті Героїв Крут»).

09:01 29.01.2024

27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Голокост - злочин проти життя і людяності Злочин, який не має виправдань і строків давності та який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей.

09:01 27.01.2024