Дата: від до Скинути

ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД НА УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

В Запорізькій області завершилася реєстрація для участі у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

18:55 02.02.2024

Як отримати інформацію з реєстру Національного інформаційного бюро

Отримати інформацію з реєстру військовополонених можна, подавши відповідну заявку до Національного інформаційного бюро(https://nib.gov.ua/). Для цього необхідно заповнити відповідну форму заяви, зі зразками яких можна ознайомитися за посиланням.

16:44 02.02.2024

Відтепер за програмою єОселя можна купувати приватні будинки і таунхауси*

Вступили в силу зміни до умов отримання пільгових іпотечних кредитів за програмою єОселя, завдяки чому позичальники вже можуть купувати не тільки квартири, а й житлові будинки або таунхауси.

13:15 01.02.2024

МОЗ: Для забезпечення імунопрофілактики дітей у 2024 році в Україну доставили 340 тисяч доз оральної вакцини проти поліомієліту

Поліомієліт — це небезпечне захворювання, яке спричиняє поліовірус. Він вражає нервову систему та може призвести до невиліковного паралічу та летальних випадків. Поліомієліт входить в 10 вакцинокерованих захворювань, щеплення проти яких внесені до Національного календаря профілактичних щеплень.

08:01 01.02.2024

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023» – «БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

16:59 31.01.2024