Дата: від до Скинути

СБУ ПОВІДОМИЛА ПРО ПІДОЗРУ ДРУЖИНІ НАСТОЯТЕЛЯ МІСЦЕВОГО ХРАМУ УПЦ (МП), ЯКА ГЕРОЇЗУВАЛА РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини дружини настоятеля однієї із церков Запорізької і Мелітопольської єпархії УПЦ (МП), яка заперечувала збройну агресію рф проти України та виправдовувала дії загарбників. Найбільше жінку, яка була хористкою у храмі, захоплювали кадирівці та «донские казаки».

16:53 14.02.2024

Торік 9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб скористалися безоплатною вторинною правничою допомогою

Найбільше звернень до системи надання безоплатної правничої допомоги (БПД) було зареєстровано на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині. Про це йдеться на сайті системи БПД.

13:08 14.02.2024

єОселя: Видано перший кредит на купівлю приватного будинку

За програмою єОселя видано перший кредит на купівлю приватного будинку. Кредит взяла родина з Ужгорода, яка переїхала з ТОТ на Закарпаття після початку війни. Загалом вже 7 200 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою на 11 млрд грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

08:15 14.02.2024

Переможці програми «Власна справа» отримають 62 мільйони гривень на започаткування й розвиток бізнесу

За результатами першої у цьому році хвилі грантової програми «Власна справа» переможцями визнано 264 українців. Вони отримають 62 мільйони гривень на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

11:54 12.02.2024

В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ТИ ЯК?” ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙНИКІВ РЕГІОНУ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

В обласному центрі для представників ЗМІ та комунікаційних служб провели тренінг з першої психологічної допомоги та базових навичок стресостійкості в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

16:59 09.02.2024