Дата: від до Скинути

Переможці програми «Власна справа» отримають 62 мільйони гривень на започаткування й розвиток бізнесу

За результатами першої у цьому році хвилі грантової програми «Власна справа» переможцями визнано 264 українців. Вони отримають 62 мільйони гривень на старт або розширення свого бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

11:54 12.02.2024

В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ТИ ЯК?” ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙНИКІВ РЕГІОНУ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

В обласному центрі для представників ЗМІ та комунікаційних служб провели тренінг з першої психологічної допомоги та базових навичок стресостійкості в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», створеної за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

16:59 09.02.2024

ВАКЦИНОПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Про профілактику захворювання на вірус папіломи людини розповів генеральний директор Запорізького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар в Запорізькій області Тарас Тищенко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

08:01 09.02.2024