ВАКЦИНОПРОФІЛАКТИКА ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Про профілактику захворювання на вірус папіломи людини розповів генеральний директор Запорізького обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, головний державний санітарний лікар в Запорізькій області Тарас Тищенко на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

08:01 09.02.2024

ЯК ЗНАЙТИ ЖИТЛО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ-програма "Прихисток"

Українці, які вимушено евакуювалися чи евакуюються з прифронтових територій, тимчасово окуповних рф територій до більш безпечних регіонів України мають можливість скористатися соціальною програмою «Прихисток», реалізованою за угодою підписаною в грудні 2023 року між Мінреінтеграції та Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).        "Сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об'єднаними та підтримувати один одного," - засновниція соціальної ініціативи, сервісу "Прихисток" Галина Янченко. «Прихисток» — це найбільший соціальний сервіс пошуку безкоштовного житла для українських біженців і вимушено переміщених осіб в Україні та за кордоном.

11:51 08.02.2024

Куди звернутися рідним зниклих безвісти у разі зміни слідчого, який розслідує кримінальне провадження

Часто родичі зниклих безвісти не отримують або довго очікують повідомлення щодо зміни відомостей про слідчого, який розслідує кримінальне провадження стосовно зниклої безвісти особи.

09:45 08.02.2024

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій

У ньому громадяни зможуть безкоштовно знайти інформацію про субʼєктів, щодо яких застосували санкції. Про це повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

08:01 08.02.2024

"ЩО ЗМІНИТЬСЯ У ВИПЛАТАХ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ У 2024 РОЦІ", - роз'яснення заступниці директора департаменту соціального захисту населення ЗОДА

Про зміни у наданні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення ЗОДА Катерини Кривошей на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.

08:28 07.02.2024