Дата: від до Скинути

Як потрапити у Реєстр волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони? До відома активних громадян.

Реєстр волонтерів існує в Україні ще з 2014 року, адже саме тоді нові виклики для країни породили потужний рух громадян, які хотіли допомагати армії.

11:59 19.01.2024

Внутрішні переселенці можуть подати заявку на грошову підтримку від ООН

За даними Мінреінтеграції (https://minre.gov.ua/2024/01/17/vnutrishni-pereselenczi-mozhut-podaty-zayavku-na-groshovu-pidtrymku-vid-oon/) - переселенці можуть отримати фінансову допомогу у розмірі 10 800 гривень від УВКБ ООН. Про це повідомляє Благодійний фонд «Право на захист».

14:01 18.01.2024

БОРТ 54: ТРАГЕДІЯ ЩО ВКРАЛА ЖИТТЯ

З метою вшанування жертв трагедії 18 січня 2023 року, під час якої загинуло 14 людей та отримали поранення 25 осіб, Міністерство внутрішніх справ України презентувало документальний проєкт «Борт 54».

09:00 18.01.2024

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

16:55 17.01.2024

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які – через війну або з інших причин – виїхали за кордон та набули там пенсійного віку, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг  Пенсійного фонду України. Так само це можуть зробити і українці, що перебувають на Батьківщині, і вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто.

16:57 16.01.2024