Засідання конкурсної комісії 20 січня 2022 року

З 20 січня 2022 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад головного та провідного спеціалістів відділу освіти, молоді, спорту та культури селищної ради. За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія селищної ради рекомендувала селищному голові, розглянути питання щодо призначення переможця конкурсу на посаду провідного спеціаліста вищезазначеного відділу.

13:30 21.01.2022

Оцінювання сервісу у центрах надання адміністративних послуг.

Міністерство цифрової трансформації України та ДП «Дія» спільно з компанією ТОВ «Форсервіс ЮА Сейлз» у період з листопада по грудень 2021 року провело пробну зовнішню оцінку рівня задоволеності суб’єктів звернення якістю надання адміністративних послуг в центрах надання   адміністративних послуг (ЦНАП).

11:45 21.01.2022

Вітаємо з Днем народження!

Cьогодні, 20 січня, свій ювілейний День народження святкує ГУБІЦЬКИЙ ІВАН ЙОСИПОВИЧ, депутат Пологівської районної ради!

14:42 20.01.2022

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безплатний вебінар «Застосування РРО у роботі підприємців», що відбудеться в межах проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Дата: 21 січня 2022 року Час: 16:00 – 16:45. Реєстрація на вебінар за посиланням: <https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_oSjLAs1yRS-XWZBGcwLFeQ> до 12:00 год 21 січня.

13:15 20.01.2022

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер,  20 січня 2022 року в селищній раді відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія,  під час якої на запитання громадян відповідатиме Розівський селищний голова- Нестеренко Світлана Анатоліївна. Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном (06162) 97-2-52

15:26 19.01.2022

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році відкрита для реєстрації!

Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею. 60 нових бізнес-ідей та 30 існуючих бізнесів отримають шанс вивести свої бізнеси на новий рівень. Переможці – 31 команда та індивідуальні бізнеси, які будуть відібрані журі, - отримають підтримку в сумі від 20 000 до 150 000 грн. разом з менторством протягом шести місяців.

15:20 19.01.2022

ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО ВОДОХРЕЩА!

Сьогодні на землю прийшло велике християнське свято - Хрещення Господнє. Нехай цей день принесе Вам впевненість в завтрашньому дні, допоможе зберігати ясність розуму, чистоту душі та доброту свого серця. Бажаю, щоб щаслива доля зберігала від всіх неприємностей , щоб здоров'я було міцним, як хрещенські морози, щоб чиста водиця змила всю печаль і смуток, а яскраве світло надії і любові осяяло вашу душу і серце! З Водохрещем!

14:00 19.01.2022

Робота відділу «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Розівської селищної ради за період роботи з 04.01.2022 по 19.01.2022 року прийнято 123 заяви від суб’єктів звернень для надання адміністративних послуг, а саме:

13:24 19.01.2022

Демографічна ситуація в  Розівській громаді

Демографічна ситуація в Розівській громаді

Вже протягом досить значного періоду в Україні, зокрема, і в Розівській  громаді, спостерігається така тенденція, як перевага смертності над народжуваністю. За 2021 рік наша громада поповнилася новими громадянами, тепер в нас  зростає ще 50 маленьких жителів, які своєю появою ощасливили батьків, рідних і, зокрема, всіх нас. Щодо новостворених сімей, то повірили в своє кохання та в священність подружнього союзу й виявили бажання офіційно зареєструвати шлюб – 22 пари. Та  маємо, на жаль, зовсім невтішні новини, 2021 року померло майже в три рази більше жителів громади, а ніж народилося, а це – 165 людей. За причинами смерті, згідно статистичних даних, перше місце посіли хвороби системи кровообігу(56,9% від усієї кількості померлих), друге – новоутворення (10,7%), третє – коронавірусна інфекція COVID-19 (10,6%).

12:56 19.01.2022