До уваги сільгоспвиробників та фермерів!

Громадська організація  «Екологічний Рух «Зелене сонце» пропонує долучитися до екологічного проєкту «Фацелія», підтримка якого дасть можливість на краще змінити екологічну ситуацію в громаді.

09:30 24.12.2021

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 24 грудня, свій ювілейний День народження святкує староста Зорянського старостинського округу Розівської селищної ради

09:00 24.12.2021

Семінар «Використання в практичній діяльності вимог законодавства про застосування РРО та програмних РРО».

Сьогодні, 23 грудня 2021 року в актовій залі  Розівської селищної ради відбувся семінар для суб'єктів господарювання на тему «Використання в практичній діяльності вимог законодавства про застосування РРО та програмних РРО». Про зміни в законодавстві щодо застосування з 01 січня 2022 року РРО змістовно розповіла начальник Пологівського відділу камеральних перевірок Управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана БРУЙ.

13:00 23.12.2021

В УКРАЇНІ ДОЗВОЛИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ТРЕТЬОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗІ СЛАБКИМ ІМУНІТЕТОМ

Сьогодні ранковий брифінг щодо ситуації із захворюваністю на  коронавірус вже традиційно  провів  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

11:35 23.12.2021

ДЕРЖАВА НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕ ВИПЛАТУ 1 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОВНІСТЮ ВАКЦИНОВАНІ ПРОТИ COVID-19 – РОСТИСЛАВ ШУРМА

Відбувся офіційний запуск програми «єПідтримка», що передбачає виплату 1 тис грн українцям, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, і незабаром кошти почнуть надходити на картки громадян, заявив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

11:32 23.12.2021

До уваги підприємців та сільгоспвиробників!

23 грудня 2021 року о 10:00 в приміщенні селищної ради відбудеться зустріч представників Пологівської податкової служби з суб’єктами господарювання Розівської громади з питань змін в оподаткуванні.

09:00 23.12.2021