Чат – бот «Залишайся в безпеці»

Міністерство соціальної політики України в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Львівського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України в грудні 2021 року презентувало чат-бот з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці».

13:24 06.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

15:12 05.01.2022

Шановні мешканці смт Розівка!

У зв’язку з тим, що 07.01.2022 (п’ятниця) припадає на вихідний день  вивезення твердих побутових відходів проводитись не буде.

16:05 04.01.2022

Вітаємо з Днем народження!

Cьогодні, 4 січня, свій День народження святкує депутат Розівської селищної ради - ЖИЄНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

09:00 04.01.2022

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 2 січня, святкує свій День народження директор Інклюзивно-ресурсного центру Розівської селищної ради - ЧАЛА МАРІЯ ДМИТРІВНА

09:00 02.01.2022

Правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних Свят

Незабаром прийде Новий рік  та Різдвяні свята. Оселі вже  прикрашають Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.

10:50 31.12.2021

Шановні мешканці с. Зоряне!

КП «Розівський комунгосп» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з вихідним днем 03.01.2022 вивезення твердих побутових відходів буде проводитись у вівторок.

09:24 31.12.2021