«Хартія» — це загартовування сили волі в характері кожного бійця!

Дата: 09.02.2024 13:10

ПРО ХАРТІЮ

«Хартія» — 13 бригада Національної гвардії України.

«Хартія» виникла на початку повномасштабної війни як добровольчий підрозділ, щоб захистити наш дім від ворога. Під керівництвом військових з високим бойовим досвідом підрозділ об’єднав сильних духом цивільних. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон з російською федерацією під час контрнаступу ЗСУ.

Зараз триває новий етап підрозділу. «Хартія» стала 13-ю бригадою Національної гвардії України у складі Гвардії наступу.

Командири «Хартії» будують сучасну бригаду, яка стане взірцем нової Української армії. Якщо ви хочете бути корисним у цій війні, знищувати ворога, звільняти українські землі й замислюєтесь, як зробити це максимально ефективно — приходьте в «Хартію».

Бригада готова перетворити будь-якого цивільного на професійного винищувача ворога. Посилання: https://www.khartiia.org/vacancies.

"ХАРТІЇ"  потрібні люди, які хочуть вигнати окупантів з нашої землі та здатні і хочуть навчатися. Решту зробимо ми. Ми вміємо готувати якісних воїнів, які будуть робити все для того, аби захистити нашу державу. Ми зробимо з тебе бійця, який буде ставити перед собою цілі на кожен день, виконувати їх і пишатися собою! https://www.khartiia.org/

РАЗОМ  ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!