Як українцям захиститися від кіберзлочинців

Дата: 26.01.2024 11:18

Методи кіберзлочинності, з якими найчастіше стикаються звичайні користувачі: Фото без опису

Як ідентифікувати кіберзлочин та що робити? Фото без описуКілька порад, як захистити себе та свій комп’ютер від кіберзлочинності

1. Увімкніть двоетапну перевірку. Це додатково захистить ваш обліковий запис електронною поштою та PIN-кодом.

2. Налаштуйте параметри конфіденційності. Визначте, хто зможе бачити ваше фото, телефон, e-mail і додавати вас до груп.

3. Використовуйте PIN-код для важливих чатів. При включенні цієї функції чат не буде показуватися в загальному списку.

4. Не зберігайте важливі повідомлення у месенджері. Встановіть таймер, який автоматично знищує листування через обраний проміжок часу.

5. Не вказуйте свої персональні дані в обліковому записі месенджера.

6. Зважено відкривайте повідомлення, які надходять від незнайомих вам користувачів або організацій. Особливо якщо повідомлення рекламного характеру. У разі потреби блокуйте такі контакти.

7. Перевіряйте в налаштуваннях месенджера активність пристроїв, з яких є доступ до облікового запису. Будь-які підозрілі сесії обов’язково закривайте.