УКРАЇНЦІВ ЗАКЛИКАЛИ НЕ ЗНІМАТИ РОБОТУ СИСТЕМИ ППО

Дата: 31.05.2023 16:45

Служба безпеки України системно здійснює заходи, спрямовані на запобігання та недопущення несанкціонованого поширення в мережі Інтернет інформації про розташування сил та засобів Збройних Сил України, в тому числі роботи ППО.

Відповідальність за такі дії передбачена статтею 114-2 Кримінального кодексу України «Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану».

Вчинення такого злочину карається позбавленням волі строком до 12 років.

Служба безпеки вкотре наголошує на забороні знімати та оприлюднювати відео- і фотоматеріали щодо діяльності Сил оборони, переміщення військової техніки, роботи ППО чи наслідків ворожих обстрілів.