Корисна інформація про реєстрацію шлюбу

Дата: 22.12.2021 13:04

Всі філософи світу  стверджують, що кохання - це найцінніший скарб і його шукають по всьому світу, а воно може бути зовсім поруч.

На сьогоднішній день в Україні немає прив’язки до прописки молодят і подавати заяву на реєстрацію шлюбу можна абсолютно в будь-який орган державної реєстрації актів цивільного стану  на території України. Дана обставина надає нареченому і нареченій можливість вибрати місце проведення одруження на свій смак і відповідно до власних критеріїв.

З червня 2021 року послуга з реєстрації шлюбів стала доступною і у нас. 15  пар виявили бажання зареєструвати шлюб у нашій громаді.

Справжнє кохання – це не тільки ейфорійне, стихійне почуття. Це свідомий вибір і Ви погоджуєтесь любити один одного в радості і горі, в бідності і багатстві, в здоров`ї та в хворобі.

Державна реєстрація шлюбу призначається зазвичай через місяць після подачі заяви. За наявності поважних причин, підтверджених документально таких, як вагітність нареченої, тривале відрядження, загроза життя одного із подружжя, реєстрація може бути проведена навіть у день подачі заяви.

Для державної реєстрації шлюбу потрібно надати наступні документи:

паспорт громадянина України;

квитанція про сплату державного мита або документ, що підтверджує право звільнення від сплати державного мита; (держ.мито 0,85 грн)

документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (якщо шлюб повторний);

документ, що підтверджує причину скорочення строку державної реєстрації шлюбу.

військовий квиток

Завжди чекаємо на вас, наші любі наречені.