З Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 16:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва  Розівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам –  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва громади, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю вам Божих благословінь,  доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою,

Розівський селищний голова

Світлана НЕСТЕРЕНКО

Привітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Висловлюючи велику вдячність за вклад у розвиток сільського господарства нашої громади, селищним головою були відзначені Подяками Розівської селищної ради ті працівники, які пов’язали свої долі з сільським господарством, віддавши частину свого життя йому, величезний досвід кого сьогодні безцінний.

Всі Подяки передані до трудових колективів, де привітають кращих трудівників полів та фермерів їхні керівники.