Фільтр — національний проєкт з медіаграмотності

Дата: 28.10.2021 16:13

Щорічне святкування Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності - це можливість акцентувати увагу на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією особливо в умовах- гібридної війни.

Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України, який був заснований у 2021 році.

Ми усвідомлюємо, що медіаграмотність є необхідною навичкою XXI століття для кожної людини у споживанні будь-якої інформації: новин, соціальних медіа та навіть у щоденному спілкуванні. В Україні вже реалізовано чимало актуальних та важливих ініціатив з розвитку критичного мислення на національному та регіональному рівнях. Але виклики сьогодення вкотре показали необхідність напрацювання єдиного вектора та координації зусиль у сфері медіаграмотності на державному рівні.

Онлайн-платформа проєкту має на меті об’єднати найкращі рішення та матеріали, що реалізуються державними органами влади, громадськими ініціативами, міжнародними партнерами та медіаспільнотою.

Ознайомитись з матеріалами національного  проєкту  «Фільтр» можна за  посиланням: https://filter.mkip.gov.ua/