Вітаємо з 95-ти річним ювілеєм!

Дата: 20.08.2021 13:20

Фото без описуЦими днями відсвяткувала свій 95-ти річний ювілей найстарша жителька Солодководненського округу ВИХРОВА МАРІЯ ІВАНІВНА.

Шановна Маріє Іванівно! Від всіх жителів Розівської громади прийміть вітання з таким серйозним ювілеєм — 95-річчям!

Майже століття життя позаду, тому хотілося б побажати багато, багато здоров’я, сил і спокою, свій досвід онукам і правнукам передати, не здаватися і ще багато років прожити для себе, до самого 100 — річчя!

Ювілярку привітали голова Розівської селищної ради Світлана НЕСТЕРЕНКО,голова ради ветеранів Розівської селищної ради Тетяна ПРОЦЕНКО, голова ради ветеранів по Солодководненському старостинському округу Валентина ЗАСОБА, депутат Розівської селищної ради Ігор ЛОСЕВ!