Вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного  працівника України.

Вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника України.

Щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян – це і значить бути фармацевтом. І ті з вас, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізовує, – всі ви виконуєте найважливіше соціальне завдання. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні. Зичимо наснаги в досягненні нових здобутків у професійній діяльності, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

08:00 18.09.2021

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 16 вересня 2021 року в селищній раді відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія,  під час якої на запитання громадян відповідатиме Розівський селищний голова Світлана Анатоліївна Нестеренко.

08:30 15.09.2021