Дата: від до Скинути

Співпраця обласної, місцевої влади та громад для підвищення прихильності до вакцинації

2 листопада в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні». Захід відбувся у змішаному офлайн та онлайн форматі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.  Організували круглий стіл Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» у співпраці з департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації. Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» об’єднує 64 організації та співпрацює із Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ.

09:59 03.11.2021

Реконструкція Запорізької обласної лікарні – показовий проєкт для всієї України

Під час робочого візиту до Запоріжжя Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль відвідав обласну клінічну лікарню. Головний медичний заклад регіону за останні роки зазнав кардинальних змін завдяки програмі Президента «Велике будівництво».

09:57 03.11.2021

Денис Шмигаль: Завдяки програмі Президента відновилося будівництво автомагістралі через р. Дніпро в Запоріжжі

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Запорізької області оглянув хід будівництва вантового мосту Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.

09:54 03.11.2021

Фільтр — національний проєкт з медіаграмотності

Щорічне святкування Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності - це можливість акцентувати увагу на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією особливо в умовах- гібридної війни.

16:13 28.10.2021