Робоча зустріч 16 грудня 2021 року

16 грудня 2021 року  в приміщенні селищної ради відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради з представниками мешканців багатоквартирних будинків вул. Будівельників та працівниками КП «Облводоканал».

16:14 16.12.2021

Результати громадського обговорення

14 грудня 2021 року в приміщенні Розівської територіальної громади відбулось засідання організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости новоутвореного Кузнецівського старостинського округу. За результатами опитування кандидатуру Хотлубей Ірини Володимирівни підтримало 33,16%  громадян, що мають право голосу на виборах.

16:10 15.12.2021

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Сьогодні, біля пам’ятного знаку чорнобильцям, у центрі парку смт Розівка, відбувся захід «Гірчить Чорнобиль крізь роки». Саме в цей день, 35 років тому, було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим 4-м енергоблоком. Цей день нагадує суспільству про людей, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям врятували землю від такої страшної катастрофи.

16:32 14.12.2021

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 13 грудня, свій ювілейний День народження святкує головний спеціаліст  Фінансового відділу Розівської селищної ради

09:00 13.12.2021